با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

با عنایت به ماهیت مهاجرپذیری شهرستان شهریار به جهت اقلیم مناسب آب و هوایی و قرابت به پایتخت لاجرم بلند مرتبه و انبوه سازی در سطح شهرستان به جهت اسکان جمعیت افسار گسیخته موجود در چارچوب طرح تفصیلی شهر شهریار در سالیان اخیر روبه افزایش بوده است. در این راستا توجه ویژه به امر خدمات رسانی ایمنی به همشهریان ساکن در تصرفات بلند مرتبه از دغدغه های سازمان آتش نشانی و مدیریت شهری شهریار بوده است. چرا که هرچه قدر ارتفاع ساختمانها بلندتر باشد انجام عملیات اطفاء و نجات حادثه دیدگان برای آتش نشانان پیچیده تر خواهد بود و نیرو های امدادی می بایست از دو طرف داخل و بیرون از ساختمان وارد محل شوند و این امر مستلزم وجود تجهیزات تخصصی کار در ارتفاع به منظور دسترسی آسان و سریع تر به کانون حریق و حوادث می باشد. بنابراین پس از چندین سال با پیگیری های مستمر و جدی مهندس درخشان نسب شهردار محترم شهریار، ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر شهریار و عنایت ویژه جناب آقای مهندس طاهری فرماندار محترم شهرستان شهریار ، علی رغم افزایش بی رویه قیمت ارز، با قید فوریت اعتبار لازم از محل منابع مالی شهرداری و شهرستان جهت خرید یکدستگاه نردبان هیدرولیک 32 متری آتش نشانی با قابلیت دسترسی به کانون حریق و نجات حادثه دیدگان در ساختمان های تا 10 طبقه موجود در سطح شهر شهریار فراهم گردیده است. این نوید به کلیه همشهریان داده می شود که تا کمتر از حداکثر 3 ماه آینده خودرو مذکور به ناوگان عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار تزریق می گردد و ان شاء الله حوادث ساختمان های بلند مرتبه در سطح شهرستان شهریار پوشش داده خواهد شد.

علاوه بر این با مجوز شورای محترم اسلامی شهر شهریار و حمایتهای بی دریغ مهندس درخشان نسب شهردار محترم فرایند خرید تجهیزات ایمنی و انفرادی آتش نشانان سازمان آتش نشانی با اعتباری بالغ بر 20.000.000.000 ریال در حال خریداری است و در همین راستا فاز اول تجهیزات درخواستی سازمان به ارزش 8.000.000.000 ریال در تاریخ 1398/08/12 شامل 25 دست لباس عملیاتی ،چکمه،چراغ قوه و 20 دستگاه تنفسی با متعلقات کامل به یگان سازمان تزریق شد.

بدیهی است مابقی تجهیزات تا سقف 12.000.000 ریال انشاالله تا پایان آذر ماه پس از انجام مراحل اداری به مجموعه سازمان اضافه خواهد شد.

8488

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز