آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز یکشنبه پنجم تیر ماه هزاروچهارصدویک طی سه مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار مبنی بر محبوس شدن تعدادی از شهروندان در کابین آسانسور،ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های مربوطه را به محل های  ذیل اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و تعدادی از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

1-ساعت 07:46 واقع در شهریار،بلوار شهدا،مجتمع تجاری،اداری آتش نشانی،ساختمان شورای حل احتلاف

2-ساعت 12:54 واقع در شهریار،خیابان ولیعصر(عج)،کوچه صداقت پیشه

3-ساعت 17:10 واقع در شهریار،میدان معلم،خیابان بهشتی شرقی،کوچه ستایش

001507

روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:06 روز شنبه چهارم تیر ماه هزاروچهارصدویک طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار فوت شخصی واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان سیزدهم شرقی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ ایستگاه 1 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام و پس از هماهنگی با مراجع قانونی اقدام به بازگشائی درب نموده که با جسد مردی با هویتی نامعلوم مواجه شدند که به علتی نامعلوم فوت نموده بود که پس از تحویل جسد به عوامل انتظامی  آتش نشانان به ماموریتشان پایان دادند.

علت فوت شخص مذکور توسط پزشکی قانونی تحت بررسی می باشد.

0.0.0.0

 

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:32 روز شنبه چهارم تیر ماه هزاروچهارصدویک طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار برخورد یکدستگاه کامیون با درختان واقع در شهریار،بلوار آزادگان،روبروی جایگاه CNG گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ ایستگاه 7 کهنز را به صدا درآورد و امداد گران با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید یکدستگاه کامیون به علت عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمائی از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با چند اصله درخت متوقف که منجر به بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوحت و قطع سرباطری محل تحویل عوامل مربوطه گردید.

003697

 

003694

روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت  12:18 روز یکشنبه چهارم تیر ماه هزاروچهارصدویک با مراجعه حضوری  محصلی حدودا 12 ساله با خانواده به  ایستگاه 3 اندیشه که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

003696

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

روز شنبه چهارم تیر ماه هزاروچهارصدویک طی سه مرحله تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار مبنی بر محبوس شدن تعدادی از شهروندان در کابین آسانسور،ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امدادونجات ایستگاه های مربوطه را به محل های  ذیل اعزام نمود. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین  طبقات متوقف و تعدادی از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

1-ساعت 09:38 واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان طالقانی،نبش خیابان مصفا

2-ساعت 17:14 واقع در شهریار،چهار راه مخابرات،ساختمان پزشکان

3-ساعت 19:20 واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،شهرک مریم،خیابان سعدی هفتم

001507

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

 

003486

حمید رضا دمرچی لو

رئیس سازمان آتش نشانی

شهروندیار

Comp 1

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf