امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

خبرنامه آتش نشانی

Powered by 125shahriar.ir

آمار بازدیدکنندگان

ساعت

نقشه ماهواره ای کره زمین

نقشه ماهواره ای کره زمین

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 16:30 عصرروز یکشنبه بیست و نهم مهر ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار سقوط داربست واقع در شهریار،وائین،خیابان میلاد پنجم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین  مشاهده گردید مقداری داربست به علت سستی بر روی کابل برق سقوط کرده و منجر به قطع بخشی از منطقه و خسارت به یکدستگاه خودرو پراید گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل و جمع آوری داربست های مذکور هماهنگی لازم با ادراه برق جهت وصل جریان برق صورت پذیرفت.

خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 10:38 روز شنبه بیست و هشتم مهر ماه نودوهفت با مراجعه حضوری محصلی حدودا  11 ساله به ایستگاه 301 آتش نشانی شهریار واقع در فاز یک اندیشه  که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده ازدستگاه انگشتربر و دیگر تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر کرده و انگشت دست این شخص را آزاد کردند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

8442

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:20 روز چهارشنبه بیست و پنجم مهر ماه نودوهفت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار سقوط کابین آسانسور واقع در شهریار،بیمارستان نور  گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد و نجات ایستگاه 101 مرکزی را به صدا درآورد و امدادگران با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند.

در بدو ورود مامورین مشاهده گردید به علت نقص فنی کابین آسانسور از طبقه همکف به طبقه منفی یک سقوط کرده و منجر به محبوس شدن سیزده نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل و سرعت عمل آتش نشانان با قطع جریان برق از سقوط ثانویه کابین با ایجاد کارگاه مناسب جلوگیری و افراد محبوس بدون هیچگونه جراحتی از داخل کابین خارج شدند.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

یکدستگاه خودرو سمند  که دچار نشت گاز CNG شده بود با تلاش آتش نشانان از بروز انفجار و آتش سوزی در آن جلوگیری شد.

پس از اطلاع رسانی  به سامانه 125 آتش نشانی شهریار بلافاصله ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانان ایستگاه 401 شهریار را ساعت 20:34  روز سه شنبه بیست و چهارم مهر ماه نودوهفت به محل مورد اشاره واقع درشهریار،خیابان معلم،کوچه ماهان اعزام نمود.
بر اساس این گزارش یکدستگاه خودرو سمند که دچار نشتی گاز CNG شده بود و احتمال وقوع حادثه برای خودرو مذکور وجود داشت آتش نشانان دراولین مرحله از ادامه نشت گاز و بروز انفجار و آتش سوزی جلوگیری نمودند و پس از ایمن سازی کامل محل به مالک خودرو مذکور تاکید گردید در اولین فرصت نسبت به رفع سیستم گازرسانی خودرو مذکور اقدام نماید.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 23:08 روز دوشنبه بیست و سوم مهر ماه نودوهفت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار گازگرفتگی دو نفر از شهروندان واقع در شهریار،میدان معلم،جنب هلال احمر گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 401 شهریار را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید دو نفر از شهروندان  به علت نشت گاز منواکسید کربن دچار گازگرفتگی شدند که با همکاری اورژانس 115 شهریار  مستقر در محل حادثه به بیمارستان انتقال  یافتند.

00000

مطالب بیشتر...