آموزش شهروندی :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:07 روز چهارشنبه سوم خرداد ماه هزارو چهارصدودو طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن شش شهروند داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،ابتدای بلوار انقلاب گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 4 شهریار را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و شش نفر در داخل آن محبوس شده بودند را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و افراد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

001507

روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعات 11:30،16:52 روز چهارشنبه سوم خرداد ماه هزاروچهارصدو دو  طی مراجعه حضوری دو شهروند به ایستگاه های 3 اندیشه و 6 جعفریه که دو حلقه انگشتر در انگشت دست آنان گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک آنان رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به اشخاص مذکور انگشت دست افراد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

005046

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 08:53 روز چهارشنبه سوم خرداد ماه هزارو چهارصدودو طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پژو 206 واقع در جاده کرج به شهریار،نرسیده به زیر گذر سپاه گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با موانع، واژگون و منجر به بروز خسارت مالی گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری محل تحویل عوامل انتظامی گردید.

علت بروز این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور تحت بررسی می باشد.

0.0.0.0

                         روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار
ساعت 00:57 بامداد روز سه شنبه دوم خرداد ماه هزاروچهارصد و دو طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پژو 405 واقع در شهریار،زیر گذر سپاه به طرف تهران گزارش گردید.
ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه مرکزی را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علتی نامعلوم از مسیر جاده منحرف و پس از برخورد با موانع، واژگون و منجر به مصدوم شدن سه نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد مصدوم از داخل خودرو خارج و با همکاری عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال و خودرو مذکور تحویل عوامل انتظامی گردید.
علت بروز این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور تحت بررسی می باشد.

005040

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 02:17 بامداد روز دوشنبه یکم خردادماه هزاروچهارصدودو طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تصادف دو دستگاه خودرو  واقع در شهریار،خیابان شهید مصطفی خمینی(ره) گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد و نجات ایستگاه 4 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان ایستگاه مذکور با امکانات و تجهیزات کامل در محل حضور یافتند.

آتش نشانان شهریار با حضور در محل حادثه مشاهده نمودند دو دستگاه خودرو پراید و پژو 206 به علتی نامعلوم با هم برخورد نموده و منجر به مصدوم شدن سه سرنشین خودرو های مذکور و بروز خسارت مالی گردیده، که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت سوخت خودروها و قطع جریان برق افراد مصدوم تحویل عوامل اورژانس  و محل جهت جابجائی خودروها به پارکینگ تحویل  عوامل انتظامی گردید.

علت بروز این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور تحت بررسی می باشد.

005037

005038

005039

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

 

003486

حمید رضا دمرچی لو

رئیس سازمان آتش نشانی

شهروندیار

Comp 1

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf