با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

در راستای اجرای طرح رایگان بازدید از دودکش لوازم گرمایشی ساختمانهای سطح حوزه خدماتی شهرداری شهریار بیش از 100 مورد مستند به سیستم ثبت و ضبط حوادث ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار اطلاع رسانی و در بهمن ماه سال جاری 40 مورد مراجعه حضوری و 60 مورد مشاوره تلفنی  با هدف بررسی و علت یابی نواقص دودکش لوازم گرمایش انجام و نکات ایمنی به شهروندان ارائه گردید.

مسئول ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار عنوان نمود این طرح کماکان تا پایان سال بصورت 24 ساعته در حال اجرا می باشد.

 

136

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 00:39 بامداد روز پنجشنبه دوم اسفند ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق رستوران واقع درشهریار،فاز یک اندیشه،خیابان ارغوان دوازدهم گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه های 301 اندیشه و 101 مرکزی را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید سیستم تهویه آشپزخانه رستوران طعمه حریق شده و منجر به گسترش آتش از داخل کانال به پشت بام گردیده بود که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش و افزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

429

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 15:17 روزچهارشنبه یکم اسفند ماه نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق انباری یکباب منزل مسکونی واقع در شهریار،امیریه،خیابان صاحب الزمان(عج)،کوچه معراج گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ حریق ایستگاه 201 امیریه را به صدا درآورد و آتش نشانان باامکانات وتجهیزات کامل راهی محل حریق شدند و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید انباری فوق به علتی نامعلوم طعمه حریق شده که با تلاش آتش نشانان اطفاء و از گسترش آتش وافزایش خسارت جلوگیری به عمل آمد.

428

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

 

همایش تخصصی چگونگی اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق اتوماتیک در ساختمانها با حضور روسای سازمان ها،مسئولین واحدها و معاونت های پیشگیری آتش نشانی های استان تهران در محل مرکز آموزش سازمان برگزار گردید.

در این همایش بر ضرورت نصب سیستم های اعلام حریق که چندین دهه از طول عمر آن در جهان می‌گذرد و توانسته به خوبی جایگاهی مناسب را در صنعت ساختمان بدست آورد تاکید گردید.

425

426

427

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 21:13 روز سه شنبه سی ام بهمن نودوهفت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار واژگونی یکدستگاه خودرو پزو 405 واقع در جاده مارلیک به طرف شهریار گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 601 جعفریه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید خودرو فوق به علت بی احتیاطی و عدم کنترل خودرو توسط راننده از مسیر جاده منحرف،واژگون و منجر به مصدوم شدن سه نفر گردیده بود که ضمن ایمن سازی کامل جاده و جلوگیری از نشت بنزین و قطع سرباطری افراد مصدوم با همکاری اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال و محل تحویل پلیس راهور گردید.

422

423

424

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز