با گاز گرفتگی مقابله کنیم :   

امکانات

پروژه های سازمان آتش نشانی شهریار

 

بروشور توصیه های ایمنی بازار - آتش نشانی شهریار

 

شماره تماس با سازمان:65222122

 

شماره تلفن حراست سازمان:65271252

 

شماره تلفن بازرسی سازمان:65279105

آمار بازدیدکنندگان

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 23:25 روز چهارشنبه یکم خرداد ماه نودوهشت با مراجعه حضوری خانمی حدودا 21 ساله به ایستگاه 101 مرکزی آتش نشانی شهریار که یک حلقه انگشتر در انگشت دست وی گیر کرده و متورم شده بود بلافاصله امدادگران ایستگاه مذکور به کمک او رفته و اقدامات لازم را انجام دادند.
نجاتگران آتش نشانی بلافاصله با استفاده تجهیزات مورد نیاز اقدام به بریدن انگشتر نموده و ضمن تحویل انگشتر به شخص مذکور انگشت دست فرد را آزاد و رها نمودند.
کلیه شهروندان محترم می توانند در صورت وقوع این نوع حادثه در هر ساعت از شبانه روز به نزدیک ترین ایستگاه آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه نمایند.

965

966

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:53 روز چهارشنبه یکم خرداد ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار محبوس شدن جوانی 22 ساله در یک واحد مسکونی واقع در شهریار،میدان فجر،مجتمع طاها گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله  امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید جوانی حدودا 22 ساله در  یک واحد مسکونی  محبوس شده بود که با تلاش نیروهای امدادی سازمان و هماهنگی مراجع قانونی با بازنمودن درب واحد رهاسازی فرد صورت پذیرفت.

791

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 20:01 روز یکشنبه یکم خرداد ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار اقدام به خودکشی شخصی واقع در شهریار،فازیک اندیشه،خیابان دوم شرقی گزارش گردید.

ستاد فرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 301 اندیشه را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و در بدو ورود مامورین و در حضور نیروی انتظامی مشاهده گردید مردی حدودا 35 ساله اقدام به خودکشی با انواع قرص را نموده و منجر به مسمومیت وی گردیده بود که با تلاش آتش نشانان فرد مسموم توسط اورژانس 115 شهریار به بیمارستان انتقال داده شد.

3150

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به افزایش باران در سال جاری و رویش علف های هرز روز چهارشنبه  یکم  خرداد ماه نودو هشت  چندین مورد آتش سوزی علفزار توسط افرادی ناشناس به شرح ذیل به ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار اعلام شد که آتش نشانان بلافاصله با حضور در محل های ذیل نسبت به اطفاء حریق اقدام نمودند و از گسترش آتش و بروز خسارت به مزارع و باغ های مجاور جلوگیری به عمل آوردند.

1-ساعت 13:09 واقع در شهریار،میدان حافظ،انتهای کوچه توفیق

2-ساعت 16:28 واقع در شهریار،خیابان شهید ممصطفی خمینی(ره)،کوچه معرفت

3-ساعت 16:36 واقع در شهریار،عباس آباد،خیابان مطهری،انتهای کوچه شهید شاملو

4-ساعت 18:21 واقع در شهریار،میدان معلم،کوچه شیخ طبرسی

963

964

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 13:08 روز چهارشنبه یکم خردادماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حادثه محبوس شدن یک نفر از شهروندان داخل کابین آسانسور واقع در شهریار،فاز یک اندیشه،خیابان معلم،فواصل خیابان هفتم و هشتم غربی گزارش شد. به دنبال آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار بلافاصله اکیپ عملیاتی امداد و نجات ایستگاه 301 اندیشه را به محل اعزام کرد. نجات گران به محض رسیدن با ارزیابی کلی واطلاع از موقعیت دقیق کابین آسانسور در داخل ساختمان سریعا عملیات ویژه نجات را آغاز کردند. ماموران سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار با اتخاذ تدابیر لازم وایمن سازی محیط با قطع برق آسانسور، کابین آسانسور که بین یکی از طبقات متوقف و یک نفر از شهروندان در داخل آن محبوس شده بود را با سیستم دستی از طریق اتاقک کنترل آسانسور کابین به حرکت درآورده و در موازات یکی از طبقات با استفاده از کلید اضطراری، درب آسانسور را باز نموده و فرد محبوس شده را بدون هیچگونه آسیبی از داخل کابین خارج نمودند.

00

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 09:36 روز چهارشنبه یکم خرداد ماه نودوهشت  طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار نشست زمین واقع در شهریار،کوچه مسجد حاج حسن گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله امدادگران ایستگاه 101 مرکزی را با امکانات وتجهیزات کامل راهی محل حادثه نمود و با توجه به حساسیت موضوع معاونت عملیات سازمان در محل حضور یافت.

در بدو ورود مامورین مشاهده گردید قسمتی از کوچه به علت ترکیدگی لوله آب  نشست کرده که ضمن ایمن سازی کامل و محصور نمودن محل با نوارخطر هماهنگی لازم با مراجع مربوطه صورت پذیرفت و محل رفع خطر گردید.

959

960

961

962

 

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 14:32 روز سه شنبه سی و یکم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار تجمع  زنبور در اتاق پذیرائی یک واحد مسکونی واقع در شهریار،خیابان طالقانی،کوچه شهید درخشان،کوچه بهار گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله زنگ امداد ونجات ایستگاه 401 شهریار را به صدا درآورد و آتش نشانان با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حادثه شدند.

در بدو ورود مامورین مشاهده گردید تعداد کثیری زنبور در اتاق پذیرائی یک واحد مسکونی تجمع کرده و موجب سلب آسایش ساکنین گردیده بود که در این عملیات آتش نشانان نسبت به جمع آوری زنبورهای فوق اقدام نمودند.

0.0.0.0

پورتال اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

ساعت 11:58 روز سه شنبه سی و یکم اردیبهشت ماه نودوهشت طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی شهریار حریق سیلندر پیک نیک در راه پله مجتمع مسکونی واقع درشهریار،بلوار آزادگان،کوچه پاستور گزارش گردید.

ستادفرماندهی سازمان بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 401 شهریار را با امکانات و تجهیزات کامل راهی محل حریق نمود و در بدو ورود مامورین مشاهده گردید سیلندر پیک نیک بعلت معیوب بودن شیر ،شعله ور شده که ضمن اطفاء حریق به محوطه باز انتقال و توصیه گردید سریعا نسبت به تعمیر سیلندر مذکور توسط نمایندگی های مجاز اقدام گردد.

913

پورتال اطلاع رسانس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار

با توجه به افزایش باران در سال جاری و رویش علف های هرز روز سه شنبه سی و یکم اردیبهشت ماه نودو هشت  چندین مورد آتش سوزی علفزار توسط افرادی ناشناس به شرح ذیل به ستاد فرماندهی آتش نشانی شهریار اعلام شد که آتش نشانان بلافاصله با حضور در محل های ذیل نسبت به اطفاء حریق اقدام نمودند و از گسترش آتش و بروز خسارت به مزارع و باغ های مجاور جلوگیری به عمل آوردند.

1-ساعت 09:06 واقع در شهریار،بلوار پلیس

2-ساعت 13:08 واقع در شهریار،وائین،شهرک شهید عباسپور،نرسیده به میدان جهاد

3-ساعت 14:15 واقع در شهریار،امیریه،انتهای خیابان آزادی یکم

4-ساعت 18:15 واقع در جاده شهریار به کرج،بعد از هلال احمر

5-ساعت 20:23 واقع در شهریار،بلوار آزادگان،اواسط خیابان شهید سلیمانی

957

958

مطالب بیشتر...

مدیرعامل سازمان

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار administrator fireman 125 shahriar

شهروندیار

دستورالعمل ایمنی ساختمان ها در برابر حریق و حوادث - آتش نشانی شهرداری شهریار buildings home house fire safety instructions pdf

حدیث روز